How are you?

 

Протягом місяця з 02.09.2019 до 02.10.2019р. на базі ЗОШ №28 проходили практику три волонтери Корпусу Миру США Райан Ройф (Атланта, Джорджия), Ренді Шеффер та Джеймс Данглер (Чикаго, Іллінойс). Вчителі англійської мови вищої категорії, вчителі-методисти – Наумець Ірина Василівна, Шкляр Ірина Володимирівна, Колесник Ольга Анатоліївна –  були закріплені за волонтерами з метою забезпечення координації дій в підготовці та проведенні спільних уроків, а також методичної підтримки в підготовці індивідуальних уроків.

На початку перебування в освітньому закладі волонтери зустрілись з адміністрацією школи, вчителями англійської мови. Професійний консультант, координатор Олена Мазко провела методичну майстерню для волонтерів-практикантів та вчителів англійської мови, на меті якої було знайомство представників двох країн та ознайомлення з тактикою та стратегією спільної викладацької діяльності.

За цей період волонтери-практиканти відвідали два уроки вчителя, за яким були закріплені, разом з вчителями англійської мови провели три уроки (team teaching) та після ретельної підготовки та методичних консультацій з вчителями провели кожен по три індивідуальних уроків самостійно. Учні 9-х та 10-х класів мали змогу поспілкуватись з волонтерами не лише в ході уроків, а і в позакласний час в Клубі англійської мови. Було проведено три засідання клубу, де волонтери та учні старших класів порівнювали систему освіти, кулінарні вподобання американців та українців, розповідали про географічні та кліматичні особливості двох країн.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Контент сайту захищено!