Освітні послуги

ЛІЦЕНЗІЯ НА ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Освітні послуги навчального закладу: 

 

У школі створена система виховної роботи у позакласний час, де відтворені сучасні підходи до організації змістовного дозвілля школярів, залучення їх до суспільно-корисної діяльності. Десять років агітбригада «Хай так» є переможницею та учасницею Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я».   

Школа співпрацює з позашкільними закладами: більш 500 учнів відвідують дитячі спортивні школи, будинок творчості дітей та юнацтва, станції юних техніків, натуралістів.

У школі створені і працюють гуртки, спортивні секції, факультативи, клуби. Серед них: танцювальні гуртки “Веселка”, «Dance – life»,  хор “Краплинка”, м’яка іграшка, гурток художнього слова, шаховий гурток, майстерні образотворчого мистецтва, “Умілі руки”, літературні студії “Пролісок”, “Самоцвіти”, агітбригади.

    

Значну увагу колектив школи надає організації та проведенню на базі школи курсів за вибором з варіативної частини навчальних планів та курсів професійної підготовки.

Система роботи школи з професійної орієнтації спрямована на обдуманий вибір професії та подальшого життєвого шляху учнів. Вона включає в себе спільну діяльність класного керівника, психолога, педагога-організатора, громадських організацій.

Щороку протягом трьох тижнів червня у навчальному закладі функціонують пришкільні літні табори:

  • пришкільний табір “Краплинка” для учнів 1-4 класів
  • пришкільний мовний табір  “Kids in Wonderland” для учнів 5-6 класів.