Прийом до школи

Наказ від 26.04.2022 року №62 “Про прийом  дітей до 1-х класів у 2022  році”

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

    Згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 року № 762 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 08.05.2019 року № 621), прийом документів до 1 класу відбуватиметься впродовж 01 травня – 30 червня 2022 року. Першочергове право на зарахування до 1 класу мають діти:

  • які проживають на території, закріпленій за закладом (батьки мають підтвердити це будь-яким документом (довідка про реєстрацію дитини за місцем проживання, паспорт батьків із вказаним місцем реєстрації, посвідка про тимчасове проживання, довідка про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа, документ, що засвідчує право власності на відповідне житло , договір найму житла тощо);
  • які є рідними братами або сестрами дітей, які вже здобувають освіту в даному закладі;
  • діти працівників закладу;

     Діти, які зареєстровані на території Оліївської ОТГ, зараховуються до 1 класу лише за умови наявності вільних місць та за списками, узгодженими між керівництвом Оліївської ОТГ та Житомирської територіальної громади.

        Просимо батьків зареєструвати свою дитину на сайті електронної реєстрації у заклади освіти.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

   Нагадуємо, що школа залишає за собою право формувати класи, виходячи зі спроможності закладу,  норми наповнюваності класів.

    У 2022/2023 навчальному році буде сформовано 8 перших класів Нової української школи, які навчатимуться за програмою НУШ (автор Н.Я. Савченко). Також буде сформовано клас (1Г) із вивченням мови національної меншини (польської).

 

1А клас – класовод Шегеда Валентина Степанівна                                                                             

1Б клас – класовод Янішевська Валентина Борисівна

1В клас – класовод Шаран Людмила Аркадіївна

1Г клас – класовод Ковальчук Наталія Василівна

1Д клас – класовод Слободенюк Леся Олександрівна

1Є клас класовод Павлюк Вікторія Дмитрівна

1Ж клас –  класовод Заремба Наталія Мар’янівна

1-З клас – класовод Макеєва Наталія Василівна